ÚvodKočkyAntiparazitikaFipron Spot-on Cat 1x 0,5ml

Fipron Spot-on Cat 1x 0,5ml

Kód: 50505
Dostupnost: Skladem 2 ks
Výrobce: Bioveta
Nákupem získáte 1 bod do věrnostního programu.
129 Kč s DPH107 Kč bez DPH
Koupit

Popis pro produkt Fipron Spot-on Cat 1x 0,5ml

Antiparazitární přípravek pro kočky proti blechám, klíšťatům a všenkám.

Napomáhá také při léčbě alergie na bleší kousnutí. Účinnost proti napadení blechami po dobu 2 měsíců, proti přisátí klíšťaty po dobu 1 měsíce. Balení obsahuje 1 pipetu.

Přípravek nebrání přichycení klíšťat k zvířeti. Jestliže bylo zvíře ošetřeno před napadení klíšťaty, budou klíšťata usmrcena v prvních 24-48 hodinách po přichycení. To se většinou stane před nasátím, čímž je riziko přenosu infekčních chorob minimalizováno.

Složení:

Fipronilum 134 mg v 1 pipetě 1,34 ml. Butylhydroxyanisolum, Butylhydroxytoluenum, Povidonum K-16,5, Polysorbatum 80, Ethanolum 96%, Diethylenglycoli monoethylether.

Upozornění:

Nepoužívejte u štěňat mladších 2 měsíců a/anebo u psů vážících méně než 1 kg. Nevhodné k použití u nemocných zvířat nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Použití v průběhu březosti nebo laktace pouze po doporučení veterinárním lékařem. Vyvarujte se častému koupání/namáčení ve vodě nebo šamponování zvířete.

Použití:

Rozhrňte srst zvířete tak, aby byla vidět kůže. Přiložte hrot pipety na kůži, jemně pipetu stlačte a vyprázdněte její obsah mezi lopatky psa. Stlačte pipetu vícekrát pro ujištění, že je dávka kompletní. V případě nadměrného zvlhčení srsti přípravkem se může vytvořit mastná skvrna v místě ošetření. Skvrna zmizí do 24 hodin po aplikaci.

Přípravek aplikujte na místo, kde si jej zvíře nemůže olízat a zajistěte, aby si jej zvířata po ošetření neolizovala navzájem. Neaplikujte na rány nebo poškozenou kůži. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte kontaktu dětí s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne.

Dávkování:

Aplikujte na kůži v závislosti na hmotnosti zvířete podle následujíci tabulky:

Psi o hmotnosti 2-10 kg - obsah jedné tuby o objemu 0,67 ml (S). Psi o hmotnosti 10-20 kg: obsah jedné tuby o objemu 1,34 ml (M). Psi o hmotnosti 20-40 kg: obsah jedné tuby o objemu 2,68 ml (L). Psi o hmotnosti nad 40 kg - obsah jedné tuby o objemu 4,02 ml (XL). Doporučený minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.


Splňujeme Nařízení EU 2019/6 o veterinárních léčivých přípravcích.

Související produkty pro produkt Fipron Spot-on Cat 1x 0,5ml

Nejprodávanější značky