Krmiva ERPEMOS – maloobchodní prodejna a internetový obchod.

Rodinná firma provozující eshop s chovatelskými potřebami. Jsme tady, abychom vám pomohli zorientovat se v nabídce krmiva pro psy (granule a Barf) a vybrat správné produkty k výcviku vašeho psa.

Chceme, aby váš pes dostával od začátku kvalitní stravu, motivující lahodné pamlsky nebo správnou hračku vhodnou pro výcvik. Zároveň zájemce o výcvik nasměrovat na takové produkty, které je v jejich snažení dovedou s jejich psem k vytouženému úspěchu.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi takové produkty, aby byl spokojen on i jeho zvířecí kamarád.

Psovodi, organizátoři závodů, trenéři, závodníci

Pes je přes 20 let součástí našeho života. Protože jsme oba od mlada byli sportovci tělem i duší, tak se i s našimi psy věnujeme psím sportům. Na začátku to bylo agility a posledních 15 let je to sportovní kynologie, která nás učarovala, stejně jako plemeno německý ovčák, se kterým si postupně plníme naše závodní sny.

Jsme šťastní, že díky získaným zkušenostem, které jsme postupně nabrali během let, ať už při tréninku, splněných zkouškách nebo vrcholových akcí, můžeme jako trenéři dál předávat námi získané informace zájemcům o výcvik v kynologickém areálu ve Zlíně na Mladcové.    

Každoročně připravujeme pro širokou kynologickou veřejnost různé druhy závodů, kde s radostí sledujeme úžasné výkony, ať už začínajících závodníků, kterým nebylo ještě 15let nebo zkušených ostřílených harcovníků, kteří prezentují své psy na stopách, poslušnosti či obranách.

                                  Pavla a Marek Ostrčilíkovi

Proč nakupovat u nás:

  • Nabízené zboží máme „opravdu“ skladem
  • Slevy pro registrované zákazníky
  • Slevy pro zákazníky - Věrnostní program
  • Zaručujeme korektní jednání
  • Umíme poradit
  • Máme rádi zvířata stejně jako vy

Nejprodávanější značky