Krmiva ERPEMOS – maloobchodní prodejna a internetový obchod.

 

Život s nimi je krásný, zábavný, obohacující. Pro každého z nás je ten jeho čtyřnohý kamarád jedinečný, nejúžasnější, no prostě nej.

Pro naši rodinu jsou „Ti nejúžasnější“ čtyři němečtí ovčáci ( Frema, Crissy, Bimbo a Falco ) se kterými si užíváme každou volnou chvilku a učíme se jeden od druhého.

Soužití člověka a psa by měla být hlavně zábava. Proto se snažíme během společných procházek a cvičení vymýšlet rozmanité triky a hry, které by nám to vše zpříjemnili a hlavně, abychom se bavili jak my, tak naši hafani.

Aby naše smečka mohla být stále aktivní, veselá a hlavně zdravá, snažíme se pro naše psí společníky zajistit kvalitní stravu, která je základem pro spokojené zvíře.

Jsme rodinná firma provozující kamenný obchod a e-shop s krmivy pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a chovatelskými potřebami. Nabízíme kvalitní a vyzkoušené krmení nejen pro psy. Velkou část naší nabídky tvoří potřeby vhodné pro volnočasové aktivity psů. Své nemalé místo v našem sortimentu mají rovněž produkty z oblasti psích sportů jako je agility, dogfrisbee, dogtreking, caniscross, výcvik poslušnosti, stop a obran.

Cílem našeho snažení je nabídnout zákazníkovi takové produkty, aby byl spokojen on i jeho zvířecí kamarád.

Proč nakupovat u nás:

- Nabízené zboží máme „opravdu“ skladem

- Při objednávce nad 999,-Kč doprava ZDARMA

- Slevy pro registrované zákazníky

- Slevy pro stálé zákazníky ( viz. Věrnostní program )  

- Zaručujeme korektní jednání

- Umíme poradit

- Máme rádi zvířata stejně jako vy

 

 

Pavla a Marek Ostrčilíkovi

  

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

ODESLAT FORMULÁŘ