Kategorie

Způsoby dopravy

Zboží doručujeme pouze v ČR.

Doprava zboží v ČR při objednávce nad 999,- Kč (max. 45kg) je ZDARMA.

Mražené maso nezasíláme přes dopravce.
Je možný pouze osobní odběr na prodejně a rozvoz po Zlíně.

 1. DPD Private - 119 Kč
  doručení na uvedenou adresu – max. 45kg)

 2. DPD Pickup - 89 Kč
  doručení na výdejní místo DPD Pickup, k osobnímu vyzvednutí po dobu 7 dní od doručení zásilky. Seznam poboček k vyzvednutí najdete na https://pickup.dpd.cz/. Pro běžné zboží o celkové váze nákupu do 19 kg.

 3. Česká pošta - Balík Do ruky - 119,- Kč
  Balík o váze max. 45kg. Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání. Součástí služby je informování přes SMS a možnost upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. V případě nezastižení je na místě zanecháno oznámení a zásilku je možno do 7 kalendářních dní vyzvednout na příslušné poště. Zásilku lze po expedici sledovat on-line.

 4. Česká pošta - Balík Na poštu - 105,- Kč
  Balík o váze max. 29kg. Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání. Součástí služby je informování přes SMS či e-mail. Zásilku je možno do 7 kalendářních dní vyzvednout na příslušné poště. Zásilku lze po expedici sledovat on-line.

 5. Česká pošta - Balík Do balíkovny - 69,- Kč
  Balík o váze max. 19kg. Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Součástí služby je informování přes SMS či e-mail. Zásilku je možno do 7 kalendářních dní vyzvednout na příslušné poště. Zásilku lze po expedici sledovat on-line. Seznam Balíkoven najdete zde.

 6. Rozvoz zboží po Zlíně - nad 500,-Kč ZDARMA  ( ve dnech 27-31.7 2020 z důvodů dovolené nerozvážíme zboží )
  Při částce nižší než 500,- Kč bude účtován poplatek za dopravu ve výši 59,- Kč.
  Vámi objednané zboží doručíme přímo před dveře vašeho domova. Zboží doručujeme dle dohody se zákazníkem.

  Pro konkrétní čas doručení zboží Vás kontaktujeme telefonicky. Platba za zboží je uskutečňována v hotovosti při převzetí zboží nebo předem na bankovní účet. Rozvoz je realizován ve dnech pondělí - čtvrtek.

Nejprodávanější značky