Kategorie

Způsoby dopravy

Zboží doručujeme pouze v ČR.

Doprava zboží v ČR při objednávce nad 1500,-Kč je ZDARMA.

Maximální hmotnost zásilky:

Kurýr 123 - 49kg

Česká pošta - 49kg

Mražené maso nezasíláme přes dopravce.
Je možný pouze osobní odběr na prodejně a rozvoz po Zlíně.

 1. Česká pošta - Balík Do ruky - 119,- Kč
  Balík o váze max. 45kg. Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání. Součástí služby je informování přes SMS a možnost upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. V případě nezastižení je na místě zanecháno oznámení a zásilku je možno do 7 kalendářních dní vyzvednout na příslušné poště. Zásilku lze po expedici sledovat on-line.
 2. Česká pošta - Balík Na poštu - 104,- Kč
  Balík o váze max. 29kg. Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání. Součástí služby je informování přes SMS či e-mail. Zásilku je možno do 7 kalendářních dní vyzvednout na příslušné poště. Zásilku lze po expedici sledovat on-line.
 3. Česká pošta - Balík Do balíkovny - 76,- Kč
  Balík o váze max. 19kg. Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Součástí služby je informování přes SMS či e-mail. Zásilku je možno do 7 kalendářních dní vyzvednout na příslušné poště. Zásilku lze po expedici sledovat on-line. Seznam Balíkoven najdete zde.
 4. Kurýr 123 - 105 Kč
  doručení na uvedenou adresu – max.49kg)
 5. Rozvoz zboží po Zlíně - nad 1000,-Kč ZDARMA  
  Při částce nižší než 1000,- Kč bude účtován poplatek za dopravu ve výši 99,- Kč.
  Vámi objednané zboží doručíme přímo před dveře vašeho domova. Zboží doručujeme dle dohody se zákazníkem.

  Pro konkrétní čas doručení zboží Vás kontaktujeme telefonicky. Platba za zboží je uskutečňována v hotovosti při převzetí zboží nebo předem na bankovní účet. Rozvoz je realizován ve dnech pondělí - čtvrtek.

Nejprodávanější značky