Způsoby dopravy

 1. Rozvoz zboží trasa 1: město Zlín (adresy s PSČ 76001 a Zlín-Malenovice)- nad 1000,-Kč ZDARMA    
  Při částce nižší než 1000,- Kč bude účtován poplatek za dopravu ve výši 99,- Kč.
  Vámi objednané zboží doručíme přímo před dveře vašeho domova. Zboží doručujeme dle dohody se zákazníkem.

  Pro konkrétní čas doručení zboží Vás kontaktujeme telefonicky. Platba za zboží je uskutečňována v hotovosti při převzetí zboží, předem na bankovní účet nebo kartou při rozvozu. Rozvoz je realizován ve dnech pondělí až čtvrtek.
 2. Rozvoz zboží trasa 2:     
  Březůvky, Doubravy, Bohuslavice, Salaš, Lhota, Karlovice, Oldřichovice, Napajedla, Žlutava, Bělov, Otrokovice, Tlumačov, Machová, Mysločovice, Sazovice, Tečovice

  Závoz se jede vždy v lichý týden. Objednávku je potřeba zaslat vždy do neděle před začátkem lichého týdne. Při nižší částce než 1000,-Kč bude účtován poplatek za dopravu ve výši 99,-Kč. Zboží doručujeme dle domluvy se zákazníkem. Pro konkrétní čas doručení Vás kontaktujeme telefonicky. Platba za zboží je uskutečňována v hotovosti při převzetí zboží, předem na bankovní účet nebo kartou při rozvozu. Rozvoz je realizován ve dnech pondělí až čtvrtek. 
 3. Rozvoz zboží trasa 3:     
  Kostelec, Fryšták, Lukov, Veliková, Hrobice, Slušovice, Želechovice, Vizovice

  Závoz se jede vždy v sudý týden. Objednávku je potřeba zaslat vždy do neděle před začátkem sudého týdne. Při nižší částce než 1000,-Kč bude účtován poplatek za dopravu ve výši 99,-Kč. Zboží doručujeme dle domluvy se zákazníkem. Pro konkrétní čas doručení Vás kontaktujeme telefonicky. Platba za zboží je uskutečňována v hotovosti při převzetí zboží, předem na bankovní účet nebo kartou při rozvozu. Rozvoz je realizován ve dnech pondělí až čtvrtek. 

Nejprodávanější značky