Věrnostní program pro kamennou prodejnu

Představujeme Vám věrnostní program KRMIVA ERPEMOS

O PROGRAMU

Vážíme si všech našich zákazníků a jako poděkování jsme pro Vás připravili „ZÁKAZNICKOU KARTU“, jejichž cílem je odměnit Vaše nákupy.
 

KOHO ODMĚŇUJEME?

Všechny registrované zákazníky.

JAK SE ZAREGISTROVAT?

Abyste se mohli stát členy Věrnostního programu, musíte se do něj nejprve zaregistrovat. Účast ve věrnostním programu je dobrovolná a zcela bezplatná pro všechny zákazníky, ať už pro stálé nebo nové. Pro registraci vám postačí přijít na výdejní místo (Nivy II/5358, Zlín ), vyplnit s naším zaměstnancem jednoduchý formulář, souhlasit se zpracováním osobních údajů ( GDPR ) a následně získáte svoji zákaznickou kartu.

JAK ODMĚŇUJEME?

Přesáhne-li Váš celkový objem nákupů 7.500,-Kč, automaticky od nás získáte slevu 3% na veškeré další nákupy.

Věrnostní program na krmivo pro psy:

FITMIN DOG 6+1 ZDARMA

FITMIN FOR LIFE 10+1 ZDARMA

Na co se slevy vztahují?

Věrnostní slevy pro registrované koncové zákazníky se vztahují na veškeré námi nabízené zboží včetně zlevněného nebo akčního zboží, zvýhodněných setů apod.

Myslíme i na chovatele!

Jste chovatel a máte registrovanou chovatelskou stanici? Pak nás neváhejte kontaktovat. I pro Vás máme připravenu zajímavou nabídku.

Podrobnější pravidla věrnostního programu „KRMIVA ERPEMOS"

I. Pořadatel věrnostního programu

Pořadatelem věrnostního programu „KRMIVA ERPEMOS" je Pavla Ostrčilíková, Zálešná VIII/1347, 76001 Zlín. 

II. Doba konání věrnostního programu

Věrnostní program probíhá na výdejně Krmiva Erpemos od 1.1.2024 do 31.12.2024

III. Účast ve věrnostním programu

Do věrnostního programu se mohou zapojit všichni zákazníci prodejny Krmiva Erpemos, kteří splní stanovené podmínky. Vstupem do věrnostního programu se všichni zavazují dodržovat jeho pravidla.

IV. Princip fungování věrnostního programu

Po předložení zákaznické karty během nákupu bude zákazníkovi na účet připsána částka nakoupeného zboží. Jakmile celkový objem nákupů přesáhne částku 7.500kč bude automaticky na veškeré další nákupy poskytnuta sleva 3%. 

V. Práva a povinnosti provozovatele

Organizátor neodpovídá za zneužití, zcizení nebo jiné neoprávněné nakládání se zákaznickou kartou. Vymáhání slev soudní cestou je vyloučeno. Organizátor akce si vyhrazuje právo akci přerušit, zkrátit, prodloužit, ukončit či jakkoliv měnit pravidla akce bez udání důvodu. 

VI. Informace

V případě jakýchkoliv dotazů je k dispozici emailová adresa výdejny KRMIVA ERPEMOS info@krmiva-erpemos.cz. Vaše dotazy Vám taktéž rádi zodpovědí zaměstnanci výdejny Krmiva Erpemos .

Nejprodávanější značky