ÚvodPsiAntiparazitikaKiltixKiltix obojek 38cm malý pes

Kiltix obojek 38cm malý pes

Kód: 50510
Dostupnost: Skladem 2 ks
Výrobce: Bayer
Nákupem získáte 4 body do věrnostního programu.
490 Kč s DPH405 Kč bez DPH
Koupit

Popis pro produkt Kiltix obojek 38cm malý pes

Kiltix antiparazitární obojek.

S dobou působení až 7 měsíců!
Antiparazitární obojek Kiltix® je účinný proti klíšťatům i jejich vývojovým stádiím, která napadají psy. Je plně účinný již 24 hodin po nasazení a je dlouhodobě účinný po celou klíšťovou sezónu - až 7 měsíců. Jde o nejdéle působící obojek proti blechám.

Účinný proti všem klíšťatům a jejich vývojovým stádiím, která napadají psy.
Plně účinný již 24 hodin po nasazení.
Dlouhodobě účinný po celou klíšťovou sezónu (až 7 měsíců).
Nejdéle působící obojek proti blechám.
Výborná lokální a celková snášenlivost.
Účinné látky zůstávají na srsti zvířete, nevstřebávají se do krve - žádné poškození ledvin nebo jater.
Sterilizace samiček klíšťat zaručuje další snižování výskytu klíšťat v prostředí.
Použitelný u štěňat od 3 měsíců věku.

Obojek Kiltix obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty.
Protože trvá přibližně 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nechávat obojek na psovi stále - dokonce i při koupání!
Kiltix je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední, velká, dlouhosrstá i krátkosrstá. Obojek nemění barvu ani kvalitu srsti.Dokazuje to například terénní pokus se 149 psy různých plemen, velikosti i délky srsti. Pokus trval tři roky a po celou dobu byl pozorován vynikající účinek obojku proti napadení klíšťaty. Obojek účinkoval po celou dobu klíšťové sezóny (až 7 měsíců). V některých případech dokonce i obojek nošený 11 měsíců zabránil napadení klíšťaty. Někteří psi byli ojediněle napadeni klíšťaty, klíšťata ale uhynula ještě v srsti zvířete - to znamená, že se vůbec nepřisála. Zároveň byl obojek po celou dobu účinný proti blechám.
Kiltix je velice dobře snášen. Účinné látky zůstávají jen v srsti psa, nevstřebávají se do krve, a proto nehrozí žádné nebezpečí poškození ledvin nebo jater.
Kiltix se může používat u štěňat od 3 měsíců věku.
Výborný účinek Kiltixu byl ověřován i ve státech jižní Evropy, v Indii, v západní a jižní Africe.
Díky Kiltixu můžete bez obav vyrazit s Vaším psím kamarádem kamkoliv na dovolenou, aniž byste se báli napadení klíšťaty.

Obsah účinných látek:

velikost 38cm: propoxurum 1,250g a flumethrinum 0,280g

Způsob použití:

Připevněte obojek kolem krku zvířete, aniž byste jej příliš utáhli. Mezi obojek a krk psa by se měly vejít dva prsty. Odstřihněte přebytečný obojek zhruba 5cm od spony.

Kontraindikace:

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachetických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se během nošení obojku nedoporučuje.


Splňujeme Nařízení EU 2019/6 o veterinárních léčivých přípravcích.

Související produkty pro produkt Kiltix obojek 38cm malý pes

Nejprodávanější značky