ÚvodPsiAntiparazitikaKiltixKiltix obojek 70cm velký pes

Kiltix obojek 70cm velký pes

Kód: 50512
Dostupnost: Skladem 1 ks
Výrobce:
Nákupem získáte 7 bodů do věrnostního programu.
730 Kč s DPH603 Kč bez DPH
Koupit

Popis pro produkt Kiltix obojek 70cm velký pes

Obojek Kiltix 70 cm je přípravkem proti klíšťatům a blechám s délkou účinku až 7 měsíců, tedy celou sezonu.

Obojek Kiltix pro velké psy s dlouhodobými ochrannými účinky proti klíšťatům a blechám.

Ochrana psa trvá cca 7 měsíců od nasazení a začíná působit cca 24 h od nasazení. Doporučujeme obojek nasadit před hlavní klíšťovou sezónou, která obvykle začíná na přelomu jarních měsíců duben-květen. Účinné látky zůstávají na srsti zvířete, takže nehrozí žádné zdravotní problémy, které by se přenášely krví (látky se do krve nevstřebávají). Obojek je celkově psy dobře snášen

Dbejte na to, aby obojek nezasahoval dutinu ústní. Pes s nasazeným antiparazitním obojkem by neměl přijít do kontaktu s batolety a malými dětmi. Obojek Kiltix psovi nesundavejte ani při koupání. Dávejte pozor, aby se mastnotou ze srsti neucpaly póry na obojku, kterými se dostává účinná látka ven (popřípadě stačí odmastit např. při šamponování).

Indikace: Léčba a prevence napadnutí klíšťaty a blechami. Obojek Kiltix chrání především před těmito druhy: Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Ctenosephalides canis, Ctenocephalides felis.


Kontraindikace: Nepoužívejte u štěňat, která nedovršela věk 3 měsíců. Dále nenasazujte na zvíře, má-li poraněnou kůži, je nemocné nebo v kachektickém stavu. Není doporučováno současně při nošení obojku používat jiná ektoparazitika.


Související produkty pro produkt Kiltix obojek 70cm velký pes

Nejprodávanější značky