ÚvodPsiVitamíny, léčivaŽraločí chrupavka kloubní výživa 100g KH

Žraločí chrupavka kloubní výživa 100g KH

Kód: 30071
Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Krmiva Hulín
Nákupem získáte 2 body do věrnostního programu.
255 Kč s DPH228 Kč bez DPH

Popis pro produkt Žraločí chrupavka kloubní výživa 100g KH

Žraločí chrupavka

V sypké formě. Výživa kloubů nejen pro psy. Obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů, tj. přírodní kolagen, glukosamin a chondroitin. 

Obsah vápníku a fosforu se ve žraločí chrupavce nachází v ideálním poměru 2:1 a je také vázán v organické formě, čímž je opět výrazně více využitelný pro organismus, než přírodní minerály v anorganické podobě. Obsahuje i skupinu mukopolysacharydů, které mají protizánětlivý účinek. Osvědčila se jako účinný protizánětlivý činitel, který zmírňuje zánět a zpomaluje degradaci v chrupavkách u všech kloubů.

Žraločí chrupavka je vynikajícím doplňkem stravy u štěňat a mladých psů pro podporu vývoje chrupavek kloubů. U dospělých a starých psů přispívá k udržení kvality kloubů a šlach, kostí a zubů. Podporuje funkci nervových přenosů, činnost svalů. Zlepšuje srážlivost krve a celkový metabolismus organizmu. 

Obsah živin - Glukosamin sulfát - 7 %, Chondroitin sulfát - 12 %, Glykosaminoglycan - 18 %. Ca - 14 %, P - 8 %, Voda 4 %.

Preventivně se podává  1 - 2 g / 10 kg psa / den, rozděleně do 1 - 2 dávek. U malých plemen do 10 kg dejte cca 1,5 g / den.

Balení - 100g


Související produkty pro produkt Žraločí chrupavka kloubní výživa 100g KH

Nejprodávanější značky