Kategorie
ÚvodPsiVitamíny, léčivaGlukosamin sulfát pro psy 500g

Glukosamin sulfát pro psy 500g

Kód: 30088
Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Krmiva Hulín
Nákupem získáte 2 body do věrnostního programu.
260 Kč s DPH226 Kč bez DPH

Popis pro produkt Glukosamin sulfát pro psy 500g

Glukosamin sulfát - velmi významná složka pro metabolismus chrupavek - je jejich hlavní stavební látkou. Zpomalí rozvoj už probíhajících degenerativních změn chrupavky. 

Glukosamin sulfát je součástí léčivých přípravků a doplňků stravy, které se užívají při artróze. Protože jde o tělu vlastní látku, je označován jako „kloubní výživa“. Jeho podstata působení spočívá v tom, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Glukosamin je v přípravcích obsažen ve formě solí, a to buď síranu - sulfátu, nebo chloridu. Účinnost při artróze byla dobře prokázána pouze u sulfátu. Glukosamin sulfát dokáže zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které při osteoartróze dochází. 

Možnosti použití: Glukosamin sulfát má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. Jeho účinek je však postupný a projeví se až po 4–6 týdnech pravidelného úžívání. Po vysazení ale tento účinek přetrvává nějakou dobu. Proto je možné po 2–3 měsících užívání udělat další asi 2–3 měsíce přestávku. Přestávka v užívání, ze zdravotního hlediska, však není nutná.

Dávkování: Účinná denní dávka se pohybuje okolo 0,5 - 1 g / 10 kg hmotnosti psa / den. U psů nad 50 kg se držte spíše při spodní hranici dávkování. Podávat nejméně 2 měsíce. Sypkou směs nasypejte na vlhké granule, maso, nebo těstoviny a promíchejte


Související produkty pro produkt Glukosamin sulfát pro psy 500g

Nejprodávanější značky